Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İstanbul Anadolu Yakasından Arsa Nerede Alınır - ocuu.net

İstanbul Anadolu Yakasından Arsa Nerede Alınır

Birçok yatırımcı gibi benimde senelerdir içinde olduğum arsa araştırma konusunda sizler için paylaşacağım. Umarım sizlere yardımcı olabilirim.

Birçok kişinin bildiği sloganlardan birisidir en iyi yatırımın arsa olduğu konusu, Türkiye de arsa sürekli para kazandıran, yatırımcısına sürekli değer kazandıran bir yatırım aracı, arasa ile senede yüzde 300 kadar paranıza değer kazandırabilirsinix.

Şimdi asıl konumuza gelirsek istanbul Anadolu yakasında nerelerden arsa alınır?

Ilk önce size tavsiye edebileceğim yerlerin başında Beykoz bölgesi geliyor şuanda imarı olmayan bir çok bölgede 2b arazisi tapularını alan vatandaş arsa satışına başladı bile Beykoz bölgesinde arsa alınabilecek yerler ve fiyatları ise şu şekilde;

Beykoz Anadolu hisarı bölgesi fiyatları çok uçuk metre karesi bin ile on bin tl arası değişiyor yatırım açısından kötü bir yer.

Beykoz soğuksu bölgesi fiyatları çok yüksek yatırım açısından çok paranız varsa düşünebileceğiniz bir yer.

Beykoz Çavuşbaşı bölgesi gelecekte en çok para kazandıracak yerlerden birisi olarak görüyorum birçok Villa’nın bulunduğu bölgede tam imara açıldığı zaman yatırımcısına çok para kazandıracak bir yer.

Beykoz Mahmutşevketpaşa köyü arsa fiyatları şuanda yüksek olmasına karşın birçok kişinin diğer arsa tapularını almak için sattıkları yer fiyat açısında çok yüksek olmasa dahi toplu satış olmasından toplu parası olanların gireceği bir yer yaklaşık 8-10 sene sonra yatırımcısına 1000 kat para kazandırabilecek bir yer.

Beykoz alibaba köyü mahallesi fiyat açısından çok uçuk olmasada son günlerde pahalanacak olan arsa fiyatlarının olduğu yerlerden birisi eğer uygun fiyata bir arsa düşürürseniz hiç kaçırmayın derim.

Beykoz kılıçlıköyü Mahallesi arsa fiyatları ise diğer bölgelere göre gayet uygun seyrediyor ama bu bölgeden arsa alacakların elini çabuk tutması gerekiyor imar geldiği anda itibaren yüzde 1000 kazandıracak yerlerden birisi olarak değerlendiriyorum.

Ayrıca bölgede Beykoz bozhane ve diğer köylerden paranızın yettiği kadar arsa almanızı öneririm en kısa zamanda imarın gelmesi durumunda fiyatlar bu bölgede uçacağı söyleniyor.

Üsküdar bölgesi satılık arsa fiyatlarına gelirsek Üsküdar’da fazla arsa olmamakla beraber güzeltepe ve yavuztürk bölgelerinde bulabilirsiniz, yatırımcı iseniz imar olan bölgeleri almakta elinizi çabuk tutmanızı isterim çünkü yakın zamanda bu bölgelerde imara açılıyor.

Pendik ve diğer bölgelerde ise yatırım konusunda fazla bilgim bulunmamaktadır. En güzel yatırım Beykoz bölgesinde bence buraları tercih etmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>