Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İşte Benim Stilim Yarışmacısı Şilan Makal Kimdir Biyoğrafisi Resimleri - ocuu.net

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Şilan Makal Kimdir Biyoğrafisi Resimleri

İşte Benim stilim 2. Sezon büyük finalle bitti. Ikinci sezonun büyük finalinde 3. Sezona katılacak olan yarışmacılarda konuk oldular. Bugün ki yazımda sizlere bu yarışmacılardan birisi olan şilan Makal kimdir konusunu paylaşacağım.

Şilan Makal hakkında elimizde çok bir bilgi  bulunmamasına rağmen bulabildiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum. 

Şilan Makal 1994 doğumlu güzelliği ile işte benim jürisinden tam not almış birisi. Güzelliği ile ilk sezonda yarışan nur bozara benzeyen yarışmacı. Şimdiden yarışmada favoriler Arasında gösteriliyor.

Şilan Makal boyu:172
Şilan Makal Kilosu: 56
Şilan Makal Beden Ölçüleri: 88­:60­:90

Şilan Makal Instagram adresi:https://instagram.com/makalsilan/

Şilan makal Twitter adresi;https://twitter.com/silanmakal 

  1.                
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>