Kara Ekmek Dizisi Asiye nin Gerçek İsmi ÖZlem Yılmaz Kimdir Biyografisi Resimleri

Kara ekmek dizisi Yayınlandığı günden beri izleyicileri ekran karşına bağlamayı bildi. Kara ekmek dizisinin Başrol oyuncusu Asiye asıl ismi ÖZLEM yılmaz kimdir bu konuda bu gün sizler için araştırma yapmak istedim.

Evin reisi ve Uyanıklığı ile dikkat çeken Asiye aslen 1986 doğumlu Aslen Rizeli olan Özlem Yılmaz doğma büyüme İstanbullu. Doğduğu ve büyüdüğü yer ise Bakırköy. Özlem Yılmaz ilk öğretim yıllarını Kartaltepe İlköğretim Okulu’nda geçirdi ve ilk okuldan sonra kolejde okumaya başlayan oyuncu Kültür Kolejinde eğitimine devam etti.

Lise yılları ise Ataköy Cumhuriyet Lisesinde geçti. Özlem Yılmaz eğitimini bittirdikten sonra çocukluğundan beri hayali olan mesleği yani oyunculuk için eğitim aldı. Merakı, yeteneği ve ilgisi herkes tarafından biliniyordu, sinema ve tiyatro eğitimi almak üzere Müşfik Kenter’den özel ders almaya başladı. Maalesef kısa bir süre sonra oyuncu babasını kaybettiği için çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

Bir yıl sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okuluna girdi ve oradan 2006 yılında Müjdat Gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

Misak Toros’un Özlem Yılmaz’ın yaşamında büyük bir yeri vardır. Misak Toros Özlem Yılmaz’ı ilk dizi görüşmesine yönlendiren kişidir. Misak Toros aynı zamanda oyuncunun okuldaki hocasıdır.

Ayrıca Özlem Yımaz yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın üstlendiği Karaoğlan adlı filmle sinemaya merhaba diyor. Başrollerini Özlem Yılmaz(Prenses Cise) ve Volkan Keskin’in paylaştığı Karaoğlan filmi 11 Ocak 2013 te beyaz perdede gösterime başlıyor.

OYNADIĞI rol aldığı diziler filmler şu şekildedir;

Televizyon
Yıl Başlık Rolü
2006 Karagümrük Yanıyor-Elmas

2006 Felek Ne Demek-Tülay

2006 Rüyalarda Buluşuruz-Emine

2007 Dicle- Lal

2007 Zoraki Koca-Ayşe

2008 Dantel-Firuze

2008 Servet Avcısı-Zeynep

2009-2011 Unutulmaz -Eda

2011 Dedektif Memoli-Ezo

2013 Kaçak-Nurgül

2014 Emanet-Zelal

2015 Kara Ekmek-Asiye

Asiye ÖZLEM YILMAZ fotoğrafları resimleri;

(null)

(null)

(null)

(null)

(null)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>