Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Kazan Kazan Yarışma Programına Nasıl Katılırım Başvuru Formu-Şartları - ocuu.net

Kazan Kazan Yarışma Programına Nasıl Katılırım Başvuru Formu-Şartları

Yazın eğlenceli programları bir bir ekran karşında çıkıyor. ATV’nin yeni yarışma programı olan kazan kazan yarışması izleyicileri ile yakında buluşmaya hazırlanıyor. Büyük ödülleri eğlenceli soruları ile yarışmacılara ve ekran karşısında ki izleyicilere unutulmaz anlar yaşayacağa benziyor. 

Bitmek bilmeyen enerjisi ile keyif dolu anlar yaşatacak olan program en güzel özelliği ise Doğru dedenizde Yanlış desenizde Kazandıran bir program. Video tanıtımın da da dediği gibi bu kazan doğuruyor. Doğuran kazan birçok ödül dağıtıyor.

Partneriyle yarışan yarışmacılar birbirlerine destek olurken, sizler de bilginizi ekran karşısında eğlenerek ölçeceksiniz. Katılmak için aşağıda bulunan linke tıklayarak açılan sayfada  bulunan formu doldurarak yarışmacı olmaya hak kazanabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>