Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Kırık Play Station Ne Demek? - ocuu.net

Kırık Play Station Ne Demek?

 

kirik-playstation

PlayStation hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen bir oyun konsoludur. Sony tarafından geliştirilen ve günümüzde PlayStation 4 versiyonuyla satılan oyun kutusu piyasadaki birçok oyuna ev sahipliği yapar. Tabi belli kısıtlamalar dahilinde oyun konsolu keyfini yaşayabilirsiniz. Örneğin 100 TL ve üzeri fiyatlara oyun almak, oyun modlarını kullanamamak, sadece izin verilen oyunlarda çoklu oyuncu seçeneği kullanabilmek ve hileleri çalıştıramamak gibi durumlar. İşte bunların çözümü için yasa dışı olsa da kırık PlayStation ortaya çıkmıştır.

Elbette kırık PlayStation derken fiziki bir kırıklıktan bahsedilmiyor. Yazılım olarak yapılan ayarlamalar sonucu PS konsolunun içindeki sistem kırılıyor ve daha özgür bir oyun platformu haline dönüşüyor. E3 Flasher ya da ODE kullanımıyla işlem yapılabiliyor. ODE ile yapacağınız işlemde HDD ihtiyacınız olacak.

Kırık PlayStation Avantajları Nelerdir?

Kırık PlayStation avantajları arasında oyunları bedavaya oynayabilmek başta olmak üzere, oyun modlarını kullanabilmek, oyuna PC ile müdahale edebilmek, oyun hilelerini kullanabilmek ve oyunla ilgili her detayı gerçekleştirebilmek sayılabilir. Tabi bunun birde dezavantaj boyutu var. Ki bu durum oyun konsolunuzu sonsuza dek kaybetmenize sebep olabilir. Sony tarafından tespit edildiğiniz takdirde PSN Ban ya da Console ID Ban yiyebilirsiniz. Bu durumda Console ID Ban süresi 2 hafta iken PSN Ban çok daha uzun sürebiliyor. Dolayısıyla bu durumdan kurtulmakta aslında sanıldığı kadar kolay değil.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>