Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
KOSGEB Girişimcilik Hiybe Destek Programı - ocuu.net

KOSGEB Girişimcilik Hiybe Destek Programı

Birçok konuda destek veren KOSGEB yeni destek girişimleri ile atılımcılara fırsatlar sunmaya devam ediyor. Atılımcılara Hiybe desteği sunarak küçük işletmelerin büyümesini sağlayan KOSGEB birçok alanda destek sağlıyor. KOSGEB’in Tekirdağ ilinde düzenlemiş olduğu eğitim programının 3. Olanı gerçekleştirilecek.

Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu ile “Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında imzalanan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği Protokolünde” belirlenen esaslar çerçevesinde 3’cüsü gerçekleştirilen eğitim programı bitiminde, katılımcılara Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi verildi. Bu belge ile girişimciler KOSGEB Yeni Girişimci Desteğine başvuruda bulunabilecek; yeni kuracakları iş yerinin kuruluş giderleri, makine teçhizat giderleri ve işletme giderleri için hibe ve kredi şeklinde destek alabilecek.
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen Temel Seviye Girişimcilik Eğitimi, sınıf içi eğitim ve atölye çalışmalarından oluşan 9 günlük (70 saat) bir eğitimden oluşuyor. Bu eğitimlere katılmak için İŞKUR’a kayıtlı olmak ve18 yaşını doldurmuş olmak yeterli.

Girişimcilik eğitimlerinin 4’ücüsüne ait seçmeler 2 Ekim saat 14.00’de İl müdürlüğü Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>