Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
LG G3 Çatlama Sorununa Rağmen Alınır Mı - ocuu.net

LG G3 Çatlama Sorununa Rağmen Alınır Mı

Soru:Merhabalar cep telefonum kırıldı yeni bir cep telefonu almak istiyorum LG G3 beğendim fakat internette okuduğum kadarıyla G3 lerde çatlama sorunu oluyormuş neden olduğunu bilmiyorum. Bana yardımcı olur musunuz LG G3 alayım mı almayayım mı? Bu sorun yeni modellerde düzeltildi mi? Birde bu sorun neden kaynaklanıyor? Bu telefonu alırsam çatlamaması için nelere dikkat etmeliyim?

Cevap:Merhabalar ilk önce cep telefonu alırken hangi açıdan kullanacağınız çok önemlidir. Sürekli aktif olarak internete bağlanan ve oyun oynayan bir kişi iseniz size çok ısınmayan bir telefon öneririm. Çünkü LG G3 cep telefonu çok ısındığından dolayı çatlıyor.

Eğer telefonda sürekli oynayan birisi iseniz LG G4 modelinizi tercih etmenizi öneririm yeni modelinde bu sonu çözmüş durumdalar. Elektronik eşya biraz şans işi LG G3 205 Modelinde çatlama olayı sürekli karşılaşılan bir olay olarak karşımıza çıkıyor.

LG formunda bu sorunun halledildiği söyleniyor. Fakat LG G3 modelinde çatlama sorunu hala devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>