Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Liverpool Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları - ocuu.net

Liverpool Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları

Beşiktaş bu maça intikam için çıkıyor. Beşiktaş bu maça bütün yüreğiyle çıkıyor. Beşiktaş bu maça 8-0 ın öcü için çıkıyor. Beşiktaş bu hafta Bursaspor’u yenmeyi başardı ve OYNADIĞI oyunla Liverpool a gö dağı verdi.Beşiktaş Liverpool maçı bilet fiyatları açıklandı.

Biliç Bursaspor maçı sonrasında iddialı konuşarak Liverpool yenecek güçte olduklarını ve eleceyeceklerini,üst tura geçececeklerini belirtti.

Bütün Beşiktaş taraftarı bu maçı bekliyor. En çok konuşulanlar Arasında olacak bu maç çünkü Liverpool a demba ba en son golü ile kupadan elemişti. Şimdi ise neler olacak merak konusu.

Beşiktş Liverpool maçının bilet fiyatları ise şu şekilde:

Batı VIP: 150 TL

Batı tribün: 100 TL

Doğu tribün: 80 TL

Kuzey tribün: 40 TL

Güney tribün: 40 TL

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>