Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Maden Suyunun faydaları ? - ocuu.net

Maden Suyunun faydaları ?

Özellikle bayanların vücut ve cilt güzelliği için kaybedilen suyun gün içerisinde yerine koyulması gerekiyor.Ter ve idrar yolu ile atılan minerallerin yerine koyulması için sık sık su içilmeli.Tek başına su içilmesi bunun için yeterli değil.Günlük kalsiyum ihtiyacını karşılamak,güçlü kemik yapısının oluşmasını sağlamak için maden suyu içilmeli.

Maden suyu evde eksik edilmemesi gereken bir içecek.Güzellikten ,sağlığa kadar pek çok faydası var.

Sportif aktiviteler sonrası yorgunluğu hızla giderir.Yaz günlerinde günlük su kaybını önlemek için maden suyu birebir.Magnezyum,kalsiyum,flor ve sodyum ihtiyacını karşılar.

Cildin mineral ihtiyacını karşılayarak cildin pürüzsüz,gergin ve canlı bir görünüm almasını sağlar.Bayanlar cilde sürdüğünde cildi gençleştirir ve canlandırır.

Mide rahatsızlıklarında içeriğindeki bikarbonat sayesinde mide asidi fazlalığını bastırarak midedeki baskıyı rahatlatır.

Mineral açısından zengin olan maden suyu kalori içermediğinden zayıflama planlarının içerisine alınarak diyetisyenler tarafından önerilir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>