Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Next Digitürk Kampanyası - ocuu.net

Next Digitürk Kampanyası

Bugün internette gezerken next kampanyasını gördüm ve çok Hoşuma gitti. Hem uydu alıcısı alıyorsunuz hemde Digiturk size beleşe geliyor hemde bir yıl. İçinde aile paketleri sinema paketleti ve 5 büyük ligtv paketi var. İşte diğer detaylar. 

– Next Minix NX2 Digiturk uydu alıcısı kampanyası nedir? 
Bu uydu alıcısını aldığınız takdirde 1 sene boyunca Lig TV Şampiyonlar Paketi ( GS, FB, BJK, TS ve Bursa’nın maçları ) + Aile Paketi ( belgeseller, film kanalları vs. ) + Ulusal Kanallar’a erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca 3 ay Spor Ekstra + 1 ay Erotik Kanallar + 1 ay Lig TV hediye ediliyor. Tüm kanalları ve paket detaylarını aşağıdaki linkten görebilirsiniz. 
http://next.com.tr/digiturk/#content6 
– Kutuda Lig TV 1 ay hediye yazıyor. 1 sene değil miydi? 
Sizin paketiniz Şampiyonlar Paketi, yani sadece 5 büyüklerin maçlarını izleyebiliyorsunuz. Burada 1 ay hediye diye bahsedilen şey komple Lig TV’nin 1 ay açık kalması. Yani bu 1 ayda 5 büyükler dışında Anadolu kulüplerinin de maçlarını izleyebileceksiniz. 1 ay sonra sadece 5 büyükler olacak yine. 
– 1 sene sonra ne olacak? 
1 sene sonra cihaz sizde kalacak. Normal uydu alıcısı olarak kullanabilirsiniz. digiturk üyeliği için de digiturk size devam etmeniz için teklif yapabilir veyahut dilerseniz devam etmezsiniz. 
– Kampanyadan ne zamana kadar faydalanabilirim? 
Son aktivasyon tarihi 2-3 ağustos olarak gösteriliyor. Yani 2-3 ağustosa kadar aktivasyon yapılmalı. Ürünü sipariş edeceksiniz, 1-2 gün kargo sonunda gelecek. Buna göre 31 temmuz’a kadar işinizi halletmenizi öneririm. 
– Normal digiturk’ten farkı nedir bunun? 
Aslına bakarsanız pek bir farkı yok. Next’in bir kampanyası diyebiliriz. Sadece yayın Eutelsat çanak üzerinden değil de Turksat çanak üzerinden veriliyor (bu kampanyadan faydalanabilmeniz için mutlaka Turksat’a dönük bir çanağa sahip olmalısınız, yoksa satın almanız veya çanağı döndürmeniz lazım). Eutelsat yayını Turksat yayınından bir tık daha önde kalite olarak. Yine de normal bir kullanıcının dikkatini çok çekecek bir detay değil. 
Not: Çanak ücreti aktivasyon ücretine de dahil olabilir, güncel şartlara göre değişebilir. Bunu konu altında sorabilirsiniz. 
– Üyelik var mı? Varsa ayda kaç TL ödeyeceğim? 
Bu sistemde herhangi bir üyelik, fatura yok (dilerseniz Hd paketi hariç). Uydu alıcısı alıyorsunuz yanında 1 yıllık digiturk hediye gibi düşünebilirsiniz. Herhangi bir fatura çıkmıyor ( Hd paketi almazsanız ). Genel olarak her yerde fiyat 499 TL. Çek, kupon, kart kampanyası vb. şeylerle çok daha uyguna alabilmek mümkün. 380-400 TL arasına alan bir çok kişi var. 
– Hd Paketi Nedir? 
Lig TV yayını Sd olarak geliyor. Bunu Hd yapabilmek için digiturk ile görüşmeniz gerekiyor. digiturk’ü arayıp ( 473 73 73 ) Next kampanyası ile bu pakete sahip olduğunuzu ve Hd istediğinizi söylüyorsunuz. Aldığınız bu uydu alıcısını internete bağlarsanız aylık 5 TL karşılığında Lig TV Hd oluyor. Cihazı internete bağlamazsanız aylık 7.5 TL karşılığında Lig TV Hd oluyor. Bu uydu alıcısını internete wifi adaptör yoluyla ( Next marka olması gerekiyor bildiğimiz kadarıyla, güncel durumu konu altında sorabilirsiniz ) veya ethernet kablosu yoluyla bağlayabilirsiniz, zor değil. Eğer 5 veya 7,5 TL dışında yüksek bir fiyat çıkarırlarsa, yüksek fiyat çıkaran müşteri hizmetlerinin adını öğrenip 444 3 666 veya 0216 592 9 800 ‘ü arayıp Hd için farklı fiyat çıktığını belirtip o personelin adını ve görüştüğünüz saati Kemal Bey ile görüşüp paylaşıyorsunuz, o hallediyor. Aslında cihazı 1 gün boyunca internete bağlı kullandıktan sonra digiturk’ü ararsanız sıkıntı olmadan 5 TL’den tanımlanıyor. 
– Aktivasyon ücreti var mı? 
Evet var, 30 TL. 
– Başka bir ücret, sürpriz fatura var mı? 
Hayır, yok. 
– Cihazı satın aldıktan sonra ne yapmalıyım? 
1 – Cihaz size ulaştığında bağlantılarını yapıp kurulumu yapıyorsunuz. Basit bir işlem. digiturk kurulumunu da yapıyorsunuz. Güncelleme vs. ile birlikte 1 saate yakın sürebiliyor. 
2 – 444 3 666’yı arayıp cihazı aldığınızı aktivasyon istediğinizi söylüyorsunuz. Onlar sizi ilgili servise yönlendiriyorlar. İster servisin eve gelmesini bekliyorsunuz, ister cihazı götürüp dükkanda kurulum, aktivasyon yaptırabiliyorsunuz. Aktivasyon ücreti dediğim gibi 30 TL. Bu aktivasyon işlemi cihaza bir kart takmak suretiyle gerçekleşiyor, o kart olmadığı sürece digiturk’e özel kanallar açık olmaz. 
3 – Olay bu kadar. Eğer Hd yayın da isterseniz yukarıdaki “Hd Paketi Nedir? Nasıl Alınır?” başlığını okuyun lütfen. 

DİĞER SORULAR 

– Cihaz taşınabilir mi? İstediğim her yerde izleyebilir miyim? 
Cihazı Turksat anteni olan her yerde izleyebilirsiniz. Örneğin akşam başka bir arkadaşınızın evinde işiniz çıktı, kutuyu oraya götürüp orada izleyebilirsiniz. Yalnız cihazda sadece HdMI var, o yüzden tüplü TV’ye olmuyor.
– Cihazdaki giriş çıkışlar nelerdir? 
1x LNB Girişi 

2X USB PORT 

1X HDMI Çıkışı 

1X Adaptör Girişi 

1X KUMANDA GÖZÜ GİRİŞİ 

1X OPTİK Ses ÇIKIŞI 

1X ETHERnet GİRİŞİ 
– Ethernet bağlantısı ile bağlantı kuramıyorum? 
Sorunu bu şekilde çözmeniz olasıdır: 
1- Ethernet kablosunu cihaza takın önceden, 

2- Modemi ve Cihazı kapatın (cihazı fişinden çekerek), 

3- Önce cihazı açın 2-3 dk bekleyin kanallar gelsin tamamen, 

4- Modemi açın ve bekleyin bağlantı gelene kadar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>