Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Nokia Lumia Telefonumun Hızını Nasıl Artırabilirim Öneriler - ocuu.net

Nokia Lumia Telefonumun Hızını Nasıl Artırabilirim Öneriler

Soru: Nokia Lumia 735 telefonu aldım. Telefonum bu aralar donmaya başladı Nokia Lumia Telefonumun hızını artırmak istiyorum nasıl artırabilirim şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Nokia Lumia 735 telefonunuzun hızını artırmayı şu şekilde yapabilirsiniz. Arka planda çalışan uygulamaları kapatın. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

  • Arka planda hangi uygulamaların çalıştığını görmek için geri düğmesine uzun basın. Uygulama listesini gezin ve ihtiyaç olmayan uygulamaları kapatmak için X düğmesine dokunun.
  • Uygulamayı kullanmayı sonlandırdığınızda, başlat ekranına dönmek için geri düğmesine basın.
  • Arka planda hangi uygulamaların çalıştığını kontrol edin ve ihtiyacınız olmayanları engelleyin: Ayarlar > pil tasarrufu‘na gidin ve kullanım‘a kaydırın. Uygulama listesinin yukarısındaki bağlantıya dokunun ve arka planda çalışabilecek uygulamaları göster öğesini seçin. Ardından, herhangi bir uygulamaya dokunarak onu yönetin.

Ayrıca telefona yük olabilecek Fotoğraf ve Videoları silebilirsiniz. İşinize yaramayan uygulamaları telefonunuzdan siliniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>