O Ünlü Nasıl Zayıfladı

BKM’nin çok güzel hareketler bunların güzel oyuncusu Pelin Öztekin geçtiğimiz Günler’de Zayıf halini görünce çok şaşırdım ve sizler için Pelin Öztekin Nasıl zayıfladı bunu araştırdım. 7 Ayda tam tamına 30 kilo veren ünlü oyuncu yeni hali herkesi şaşırttı. Hayatı boyunca birçok kez diyetisyene gittiği için artık nasıl beslenmesi gerektiği, neleri yiyip neleri yememesi gerektiği konusunda bilgi sahibi olduğunu, hatta bu konuda kendince uzmanlaştığını belirten Öztekin’le diyetisyene gitmeden yedi ayda nasıl 30 kilo verdiğini açıkladı. Pelin Öztekin bu sırrını açıkladı.

Pelin ÖZTEKİN ŞUNLARI DEDİ:

Hayatım boyunca pek çok kez diyetisyene gittim ve artık nasıl beslenmem gerektiğini, neleri yiyip neleri yememem gerektiğini biliyorum. Hatta bu alanda kendi çapımda uzmanlaştım diyebilirim. O yüzden bu sefer diyetisyene gitmedim. Kendi beslenme programımı kendim çıkarıyorum. Hamburger tarzı fast food gıdalar yemiyorum.Dediğim gibi artık hamburger yerine salata ve ızgara tavuk yiyorum. Ara öğünlerde elma, mandalina, sebze ve salata tüketiyorum. Porsiyonlarımı küçülttüm. Az ama altı öğün yiyorum. Bu sayede hem aç kalmıyorum hem de sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum.

IMG_1232

24 yaşındayım ve 24 yıldır böyleydim. Artık tamam dedim, “Değiştir Pelin kendini” diye kendime telkin ettim. Bir de böyle denemek istedim. Bakalım ne değişecek hayatımda. Ayrıca yaşım çok genç, bu yaşta kilo vermek varken bunu yapmak istedim.

Kilo vermek hayatınızda neleri değiştirdi? Ben hep kendine çok güvenen, özgüveni olan bir insandım. Hiçbir zaman kiloluyum diye bulunduğum ortamlarda sıkılan biri olmadım. Kıyafetlerim artık bol geliyor, giydiğim her şey yakışıyor. Ayrıca yüzüm küçüldü, daha rahat makyaj yapabiliyorum. İnsanların bakışları bile değişti. Sokakta görenler, “Aa, sen kilo vermişsin” diyor. İnsanların bendeki değişimi fark etmesi çok hoşuma gidiyor, daha motive oluyorum.

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>