Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Önümüzdeki Sene İçinde Vizyona Girecek Devam Filmleri - ocuu.net

Önümüzdeki Sene İçinde Vizyona Girecek Devam Filmleri

vizyon-2016-filmleri

Sinema sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bununla beraber efsaneleşmiş filmler için milyonlarca dolarlık bütçeler harcanıyor. Filmlerin devam filmleri ise bir önceki vizyondan çıktığı an beklenmeye başlıyor. Bu yazımızda size 2016 yılında vizyonda olacak seri filmleri derledik. İçlerinde mutlaka favori filmlerinizden birini bulacaksınız.

X-Men Geçmiş Günler Gelecek filminin son sahnesiyle efsanenin devam edeceği sinyalini almıştık. X-Men Apocalypse 2016 Mayısta bizlerle olacak. Batman & Super Man: Down of Justice 2016 yılında vizyonları süsleyecek olan bir diğer film. Büyük bir gişe ve başarı yakalayan Avatar filminin devamı gelmeyecek gözüyle bakılırken ikinci film seneye bizlerle olacak. Avatar 2 2016 yılında, serinin 3.filmi 2017 yılında, Avatar 4 ise 2018 yılında çekilmek üzere planlandı.

Marvel kahramanlarından Captain America 3 filmi yine 2016 Mayıs ayında vizyona girecek. Tahminen The Fallen Son ismiyle çıkış yapacak. Maymunlar Cehennemi efsanesinin 3.serisi Planet of the Apes 3 Temmuz 2016’da gösterime girecek. Fantastik animasyon Buz Devri 5’te 2016’da gösterilecek devam filmleri arasında yerini aldı. Resident Evil için final 2016 gibi gözüküyor. The Final Chapter ismiyle çıkacak film merakla bekleniyor. Star Trek efsanesi önümüzdeki yıl İnto Oblivion isimli 3.serisiyle devam ediyor. Kayıp Balık Nemo filminin devam niteliğinde olan Kayıp Balık Dory filmi de animasyon severler tarafından heyecanla bekleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>