Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Pek Yakında Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor Konusu Eleştirileri - ocuu.net

Pek Yakında Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor Konusu Eleştirileri

Cem Yılmaz yine yapacağını yapmış ve pek yakında filmini çıkarmış. Yanlış anlamayın filmin ismi pek yakında. Facebook girdim baktım pek yakında filmi vizyonda deyince heralde dedim pek yakında ama filmin ismini pek yakında olduğunu yeni anladım.

Fragmanı şuanda çıkmasa da filmin tartışmasız komik olacağı kesin çünkü çen Yılmaz’ın her filminde gülmek artık sıradan birşey gibi geliyor.ayrıca Cem Yılmaz’ın yaptığı en güzel işlerden birisi olan zekayı kullanması da ayrı bir güzellik olarak ortaya çıkıyor.

Pek yakında filmi eski filmlerden kesitler olacak gibi görünüyor.

IMG_1839.PNG

Filmin müziklerini birçok filminde olduğu gibi mazhar alonson yapacak. Mazhar alansonun en güzel şekilde müzik yapacağı kesin gibi görünüyor.

IMG_1842.PNG

Filmde eski kadrodan hariç yeni yüzlerin de filmde oynayacağından bahsediliyor.

IMG_1840.PNG

Bir ailenin dramına tanık olacaksınız.

IMG_1837.PNG

IMG_1841.PNG

IMG_1838.PNG

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>