Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Pert Hasarlı Araç Nereden Alınır - ocuu.net

Pert Hasarlı Araç Nereden Alınır

Bugün ki yazımda sizlere son zamanlarda revaçta olan pert hasarlı araç nereden alınır. Nasıl tamir ettirilir bu işten ne kadar kazanılır bunları anlatacağım. Genellikle bu işi büyük firmalar yapmaktadır. Pert araçları firmalardan çekip bunları tamir ettirip satmaktadırlar.  Pert araç nedir ilk önce bunu yanıtlamak istiyorum sizler için kullanılamaz durumda olan yada değeri bitmiş, zarar görmüş araçlara denir. Birçok kişi hasarlı araçlarının tamir fiyatının yüksek olması nedeni ile son zamanlarda araçlarını perte çıkartmaktadır.

Pert hasarlı araçları çok ucuz ffiyata alabilirsiniz. Bu araçları uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Ama benden size tavsiye eğer bir tamirciniz yoksa bu işe hiç girmeyiniz. Tamir işinde en büyük paranın parçadan çok el emeği olduğunu düşünürseniz tamirci tanıdığınız olması gerektiğine inanırsınız.

Peki pert hasarlı aracı nereden alabilirim? Pert hasarlı araç satan firmalar ve sigorta şirketleri bulunmaktadır. Perte ayrılan hasarlı araçları bunlar açık arttırma usulü satmaktadırlar. Başlıca pert hasarlı araç satan firma ve şirketler şunlardır.

http://pertarac.anadolusigorta.com.tr/liste.php

http://pertarac.en-ka.com.tr/

http://www.isiksigorta.com/pert–total-araclari.aspx?pageID=26

https://hasarliaracsatis.com/

Pert hasarlı araçtan kazanç ne kadardır? Yaklaşık ortalama 4-7 bin tl arası para kazandırmaktadır. Geçen gün arkaaşım en-ka dan aldı bir araç kendisi tamirci olduğu için aracı yaptı yaklaşık 5 bin tl karla sattı. Ama üsttede dediğim gibi kendi tamirciniz olmassa bu işten pek para kazanamazsınız.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>