Pttcell 28 lik Tarife Nasıl Kaydolunur İptal Edilir

Pttcell son zamanlarda Kullanıcılar için yeni paket ve tarifelerini duyurdu. En güncel olan 28 lik kampanyası kullanıcılarını mutlu ediyor. Bu tarifede

IMG_2724.PNG

Pttcell kendi Sitesinde bulunan detaylara göre;

Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulan faturalı ve/veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.

Tarife kapsamındaki grup içi 3500 dakika, faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini aramada kullanılabilecektir.

Tarife kapsamında sunulan her yöne 750 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir.

Tarife kapsamında sunulan her yöne 750 dakika; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarında kullanılamamaktadır.

Tarife kapsamında sunulan 1.000 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerlidir

Yurt içinde Pttcell hatlarından yapılan 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arama 1. dakikada sonlandırılması halinde 30 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Tarifenin internet kullanım hakkı, adil kullanım noktası olan 1 GB’a ulaştıktan sonra 1 kbps hız ile devam eder. Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Paket aşım ücreti uygulanmamaktadır.

Faturalandırılmamış kullanım tutarları ‘GUNCEL’ yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki iki sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).

Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika, SMS ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.

Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.

Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir. SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.
Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak veya *124# tuşlanarak öğrenilebilir.

Hat açılışından itibaren fatura kesim tarihine 15 günden az var ise; tarifenin aylık sabit ücreti gün karşılığı hesaplanarak faturaya yansıtılır. Hat açılışı ile fatura kesim tarihi arası 15 günden fazla ise tarifenin aylık sabit ücretinin tamamı faturaya yansıtılır.
Pttcell servis ve hizmet sağlayıcısı, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>