Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Reaksiyon dizisi neden bitiyor? - ocuu.net

Reaksiyon dizisi neden bitiyor?

Reaksiyon dizisi bitti mi? Reaksiyon dizisi neden bitti ? Reaksiyon dizisi final mi yapıyor?
Reaksiyon dizisi 15 Eylül 2014‘te Star TV’de yayına giren Türk aksiyon mafya ve derin devlet meselelerini konu alan bir dizidir.
Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Nehir Erdoğan ve Yurdaer Okur’un paylaştığı ‘Reaksiyon dizisi’ ilk haftalarda reyting rekorları kırdı. Ancak Reaksiyon dizisi istenileni veremiyor, reyting konusunda beklentileri karşılayamıyor. İlk haftaların tersine ilerleyen haftalarda düşük reytingler nedeniyle yayından kaldırılacağı söylenmiş ve yapımcılar tarafından yalanlanmıştır.
Fakat yüksek maliyet ve düşük reytinglere sahip olan ‘reaksiyon dizisine’ Star TV daha fazla ev sahipliği yapamadı. Star TV dizinin yayın saatini 22.30’a aldı. 15 Aralık’ ta ekrana gelecek olan dizinin 13. Bölümü ile final yaparak ekranlara veda edeceği söz konusu. Dizinin ATV’ye geçeceği hakkında da bir takım iddialar ortaya atıldı ancak bu konu tam anlamıyla netlik kazanmadı.
Dizinin reyting sıralaması haftalara göre şu şekilde;

Reytinglerin ilk haftalarda ilk sıralarda yer alması ve daha sonra reytingin bu şekilde düşüş göstermesi, maliyetin karşılanamaması dizinin yayından kalkacağı haberlerini de beraberinde getirdi. Ayrıca yıllardır fenomen olan Kurtlar Vadisi dizisinin senaristliğini yapan ve Vadi’nin yapımcısı Raci Şaşmaz ile iş otaklıkları bulunan Bahadır Özdener-Cüneyt Aysan ikilisi geçtiğimiz aylarda Pana Film ve Kurtlar Vadisi dizisinden ayrılmışlardı. Reaksiyon dizisini yazan ikili dizinin kurtlar vadisine benzerliği ve ayrılmanın söz konusu olmasıyla birlikte Raci Şaşmaz ile bazı tartışmaların yaşandığı ve dizinin bu nedenle yayından kaldırılacak olması da ihtimaller dahilinde yer alıyor.
Son haftalarda yaşanan başka bir tartışmada sosyal medyayı salladı. Reaksiyon dizisinin fragmanlarında yer alan ancak dizide kullanılmayan İmralı sahnesi yayınlanmadı ve takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Bu durumla büyük tepki toplayan dizinin İmralı sahnesinin neden yayınlanmadığı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>