Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Samsung Galaxy Note 4 Şarjı USB Olarak Görmesi - ocuu.net

Samsung Galaxy Note 4 Şarjı USB Olarak Görmesi

Soru: Samsung Galaxy Note 4 telefonum var. Telefonumu şarja bağladığımda şarj aletini usb olarak Görüyor. Bu Yüzden geç şarj ediyor. Hızlı şarj etmesi için ne yapmam Lazım. 

Cevap: Samsung Galaxy note 4 telefonlarda yeni teknoloji ile hızlı şarj etme özelliği vardır. Fakat şarj aletinin orjinal olmamasından Kaynaklı olarak usb olarak görüp hızlı Şark etmeyebilir. 

Ayrıca telefonunuzu şarja takarken prize tam oturup oturmadığını kontrol ediniz. Hızlı şarj teknolojisinde Şarj aletinin en büyük özelliklerinden birisi de tam Gücün şarj aletine ulaşmasıdır. Size tavsiyem budur eğer sıkıntınız devam ederse tekrardan sorabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>