Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Samsung Galaxy s4 Mesaj Gelince Flash Işığı Yanma Sorunu - ocuu.net

Samsung Galaxy s4 Mesaj Gelince Flash Işığı Yanma Sorunu

Samsung Galaxy s4 kullanıcısı olarak bu aralar karşılaştığım bir sorunla karşılaştım bu sorunu sizlerle paylaşmak istedim. Telefonuma gelen mesaj sonrasında telefonumun flası yanıp sönüyor. Hatta geçen gün otobüs içerisinde iken mesaj geldi telefonuma karşımda kız oturuyordu. Yanlış anladı. Korktum bana deseydi fotoğramı neden çekiyorsun başıma bela alabilirdim. Bu konuyu araştırım biraz.

Samsung’ un eski modellerin bu flash yanıp sönme özellik program yani uygulama ile yapılabiliyordu.Artık standart hale geldi ve bu işlemi telefon üzerindende yapabilirsiniz.Tabi hata ile açtıysanız menü karışık oldugu için bulamayabilirsiniz.

Mesaj geldiğinde yada arama yapıldığında bu uyarı ışığının yanmasını istemiyorsanız Ayarlar/erişebilirlik flash bildirimi özelliğini pasif hale getirmeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>