Samsung Galaxy S6 Vodafone Turkcell Avea Fiyatları Karşılaştırması

Samsung Galaxy S6 Türkiye ye giriş yaptı. Operatörler ise fiyatları açıklamaya başladı. İlk başta Samsung Galaxy S6 tanıyalım.

Titiz Tasarım, Büyüleyici Parlaklık
Cam işçiliğiyle metal sanatından esinlenilerek hazırlanan Samsung Galaxy S6, cam ile metalin kusursuz uyumunu sunar: hoş kıvrımlı, geniş yelpazesiyle baş döndürücü renkler saçan; parlak cam yüzeyiyle nefes kesen bir tasarım
Daha Gelişmiş Diyafram, Daha Net Fotoğraflar
Samsung Galaxy S6’nın hem ön hem de arkadaki kameraları daha yüksek çözünürlük ve F1.9 diyafram açıklığı sunarak, nerede olursanız olun daha net fotoğraflar çekmenizi sağlar. Ana ekran tuşuna çift tıklayıp doğrudan kamera moduna geçerek artık hiçbir anı kaçırmayın.
Ultra Hızlı Şarj
Samsung Galaxy S6’nın önceki modellerden 1,5 kat daha seri çalışan yıldırım hızındaki şarj özelliği sayesinde artık pilinizi dert etmeyin. Kablosuz şarj özelliğiyle, Samsung Galaxy S6’yı uyumlu şarj pedine koyarak kablo kullanmadan, kolayca şarj edebilirsiniz.* Şarj zamanı ve süresi bireysel kullanım alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilir. HD veya daha yüksek çözünürlüklü film izlerken pil şarj ömrü 2 saatten az olabilmektedir.
* Kablosuz şarj pedi dahil değildir.
* Sadece WPC ve PMA uyumlu kablosuz şarj pedlerinde geçerlidir
Benzersiz Performans

Önceki modellere göre iki kat artırılmış önyükleme hızı ve uygulamaları süper seri şekilde başlatabilmesi sayesinde Samsung Galaxy S6, size rakipsiz sonuçlar ve gelişmiş enerji verimliliği sunar. 64 bitlik mimari desteği gerçekten güçlü bir performansı, çoklu görev ve multimedya işlevlerini bir üst düzeye taşımanızı mümkün kılar.

Göz Alıcı Ekran
Samsung Galaxy S6, 5,1 inçlik Quad HD (2 560 x 1 440) Super AMOLED ekranı sayesinde kusursuz bir görüntü deneyimi; ve uyarlanabilir görüntü özelliğiyle, hem içeride hem de dışarıda eşsiz netlik sunar. Geliştirilmiş parlaklık düzeyleri ve piksel yoğunluğu, nerede olursanız olun mükemmel fotoğraflar çekmenize olanak verir.
Geliştirilmiş Güvenlik
Samsung Galaxy S6’in güçlü güvenlik çözümleri ile eşsiz iç rahatlığının keyfini çıkarın: KNOX, parmak izi tarayıcı.

Akıllı Yönetici

Yeni Smart Manager uygulaması pil durumu, depolama, RAM, güvenlik ve daha birçok yararlı bilgiyi bir bakışta kontrol etmenizi sağlar.
VODAFONE SAMSUNG GALAXY S6 TARİFELİ FİYATI:
Red XSmall,Red Small,Red Medium fiyat 2400 tl,
Red Large 2280 tl,
Red Elite 1800 tl,
Faturalı Esnek, Faturalı Esnek Ekstra 2520 tl,
TURKCELL SAMSUNG GALAXY S6 TARİFELİ FİYATI:
 Turkcell Paketlerine ek olarak bir çok tarifeye ek sunulmaktadır.
Tarifeye ek En ucuz fiyat  136*24=3264 tl
Peşin Fiyat ise:2499 tl
AVEA SAMSUNG GALAXY S6 TARİFELİ FİYATI:
Avea Paketlerine ek olarak en düşük fiyatı: 24*125 tl=3000 tl
Peşin Fiyatı: 2999 tl
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>