Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
SAMSUNG GALAXY S8 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI - ocuu.net

SAMSUNG GALAXY S8 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

SAMSUNG 2017

Samsung her yıl olduğu gibi 2017 yılında da yeni modelleriyle çok iddialı olacağa benziyor. Bu modeller arasında bu sene çıkacak olan SAMSUNG GALAXY S8 firmanın amiral gemisi olacak. Galaxy S8 in dünya ve Türkiyedeki tanıtım tarihi belli oldu. Peki firma bu son model telefonun fiyatını ne kadar olarak belirleyecek işte bu sorunun cevabını gelin birlikte inceleyelim.

İlk olarak GALAXY S8 in tanıtım tarihine bakalım. Tüm dünyanın merakla beklediği telefonun ilk tanıtımı 29 Mart 2017 yılında Amerika’nın New York eyaletinde yapılacak. Yani bu son model telefonla tanışmamıza çok az kaldı. Bir diğer sevindirici haberde tüm dünya ile aynı anda Türkiye de tanıtılacak olması. Türkiye için bir tarih açıklanmasada yurt dışında ön siparişler 10 Nisan olacak ve 21 Nisanda gönderimlere ve satışa başlanması bekleniyor.

Peki fiyatlar belli oldumu? Şuan fiyat olarak firmadan bir açıklama gelmedi. Fakat 64GB’lık model için 4000 TL civarında bir fiyat olması bekleniyor. Tabi bunlar sadece şimdilik bir tahminden öteye gidemiyor çünkü gerçek fiyatı sadece  Samsung firması açıkladığında öğreneceğiz. Şimdilik Samsung Galaxy S8 için bildiğimiz tek gerçek var oda 29 MART 2017 tarihinde Türkiye de tanıtılacağı. Hepimiz bu son model telefonun fiyatını ve özelliklerini merak içinde bekliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>