Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
ScrapeBox Link Checker Kullanımı - ocuu.net

ScrapeBox Link Checker Kullanımı

Merhaba arkadaşlar. Bugün yazıcağım makalemde sizlere scrapebox link checker aracını tanıtıcam. Öncelikle belirtmek isterimki bloğumdaki ilk webmaster yazısıdır.

Öncelikle bu araçtan biraz bahsetmek istiyorum. Link checker, adındanda anlaşılacağı gibi link kontrol aracıdır. Yani web sitenize aldığınız backlinkleri istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup indirme linkini yazının altında paylaşacağım.

Programı indirdikten sonra herhangi bir klasöre tüm dosyaları ile çıkartın. Zaten 3 dosyadan oluşmaktadır. 2 “txt” ve “exe” dosyaları bulunmaktadır. 2 “txt” dosyalarından biri link alınan sitelerimizi, diğeri ise linkimizi koyduğumuz siteleri ekliyiceğimiz dosyalardır.

link checkerFotoğraftada çıkardığımız klasörü görebilirsiniz. Exe dosyamızı çift tıklayarak açıyoruz. Karşımıza programın ana ve tek ekranı çıkıyor. Aşşağıdaki “Your Sites” ve “Your Backlinks” butonlarını görmüşsünüzdür. Diğer 2 text dosyamıza gerekli bilgileri girdikten sonra bu butonlar aracılığı ile txt dosyalarımızı programa ekliyoruz. Daha sonrasında “Threads” bölümünü 1-2-5 gibi rakamlara indirmenize fayda var. Nedeni ise “ip” adresinizin arama motoru tarafından banlanmamasını sağlamak.

 

 

“Start” butonu ile programımızı çalıştırıp sonuçlarını ekranda görebiliriz.Programı indirmek için bu linki kullanabilirsiniz.

scrapebox

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>