Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Sesi Çok Güzel Yarışma Programı İhbar Formu Nasıl Katılırım - ocuu.net

Sesi Çok Güzel Yarışma Programı İhbar Formu Nasıl Katılırım

Foxtv’ nin yeni yarışma programlarından birisi olan Sesi Çok Güzel yakın zamanda ekran karşısında oldu. İlk bölümlerinden beri izlenme rekorları kıran yarışma programının Juri üyeliğini Sertab Erener, Sibel Can ve Gökhan Türkmen yapıyor.

Bu program ile keşfedilememiş tanınmamış olan kişileri keşfetmeye yarayacak olan bir program olarak göze çarpıyor. Program formatı ise şu şekilde İnternet sitesine girerek ihbar formunu dolduran kişiler Sesi Çok Güzel jüri ekibi tarafından gidilerek kişi keşfediliyor.

Keşfedilen kişiler olduğu yere gidilerek performansı dinleniyor. Eğer gerçekten güzelse programa davet ediliyor. Programda performansını ise seyirciler değerlendiriyor. Seyircilerin yüzde 50 sinden fazlasının evet oyunu alan kişiler bir üst tura geçiyor.

sesi-cok-güzel

Jüri üyeleri kendi takımlarını keşfettikleri kişilerden kuruyorlar.

Sevdikleri kişileri keşfedilmesini istiyorsanız ve çevrenizdeki kişileri ihbar etmek istiyorsanız TIKLAYINIZ.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>