Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Sevgiliye Alınacak Hediyeler - ocuu.net

Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Günümüz ilişkilerinin en sıkıntılı konularından biridir, sevgiliye hediye seçmek. İlişkiler de sık sık önemli günler denk gelir. Doğum günlerinden yıl dönümlerine, kadınlar gününe kadar bir çok gün için hediye beklerler. Uzun süreli bir ilişkisi olan biri olarak, bu konuda bazı tavsiyeler verebilmeyi kendime görev edindim.

Öncelikle hediye seçeceğiniz kişi bayansa işiniz çok daha kolaydır. Çünkü genel olarak bayanların hepsi mağaza mağaza dolaşıp, ürün bakmayı sever. Sizin bu konuda yapmanız gereken tek şey biraz sabırlı olup, beğendiği ürünleri akılda tutmak olacaktır. Fakat erkeklerde bu daha zordur, çünkü erkekler mağaza dolaşmayı pek sevmezler. Ancak belirli ürünleri sorarak ağzından laf alabilirsiniz. Mutlaka beğendiği bir şeyi söyleyecektir. Eğer uzun süredir beraberseniz kendisine de sorabilirsiniz, bu çok daha kolay olacaktır. Fakat yeni beraber olmaya başladı iseniz, aklınızdan bile geçirmeyin.

Kadınları kıyafet ve giyim konusunda anlamak oldukça zordur. Hele ki ayakkabı için numarasını bilmiyorsanız, yada kıyafet için bedenini bilmiyorsanız, bu topa hiç girmemelisiniz. Çünkü daha sonra ürünü değiştirmek iki taraf için de kırıcı olabiliyor. Erkekler olarak, bayanların kıyafet tercihlerini saptayabilmemiz oldukça zordur. Biblo, tablo gibi hediyeler de kullanışlı olmadığından çok tercih edilmiyor. Tabi özel bir ilgisi varsa o farklı bir durum.

Kadınlar manevi değeri yüksek olan hediyelere bayılır. Bu nedenle son zamanlarda en çok tercih edilen hediye çeşitleri, sevgiliye video hazırlamaları, eski fotoğraflardan slayt gösterisi yapılmaları gibi hediyeler. Ya da kendi hazırlayacağınız kalp kutu, ve içerisinde ki romantik sözler ve ürünler olmalıdır.

milyon-dolarlik-hediyeler-buyuk-resim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>