Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Patron Yarışması’na Başvuru Yap - ocuu.net

Patron Yarışması’na Başvuru Yap

Startv yeni yarışma programı olan patron ile ekran karşında olacak. En renkli yarışmaları ekran karşısına getiren startv yeni patron yarışma programı ile ilgi çekeceği kesin Gözüyle bakılıyor. Patron yarışması hafta içi hergün belirlenen stilistler gardolapları yenileyecekler.

Yarışmanın konsepti ise 3 stilist, 3 yarışmacı, 3 juri karşısında yarışacaklar. Kendilerine verilen sürede verilen işi yapan stilistler, ellerine verilen kıyafetleri tasarlanacaklar. Verilen sürede en iyi kıyafeti dikmeye çalışacaklar.

En iyi Tasarımı yapan stilist tam 10.000 tl ödülün sahibi olacak. Katılan bayanlar ise dikilen elbiselerin.

Juri üyelerinde ise değerli isimler bulunuyor bunlar hakan AKKAYA, Işıl Reçber, Huban ayşem olacak.

Izleyicileri ekran karşısına bağlayacak olan patron yarışma programına nasıl katılırım diyorsanız. Altta bulunan linke tıklayarak gelen formu doldurmanız gerekmektedir.

PATRON YARIŞMA PROGRAMINA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>