Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Swarm İle Sosyal Çevre Nasıl Arttırılır? - ocuu.net

Swarm İle Sosyal Çevre Nasıl Arttırılır?

Swarm-ile-sosyal-cevre-artirma
Swarm bildiğiniz gibi Foursquare uygulamasının çıkarttığı anında yer bildirimi yaparak sosyal bir çevre kurabileceğiniz uygulamadır. Swarm sayesinde gittiğiniz mekânlarda check-in yaparak arkadaşlarınıza ve diğer insanlara nerede olduğunuzu söylemiş olursunuz. Swarm’ın sosyal bir çevre edinebilmek ve devamlı gittiğiniz mekânlarda yeni insanlarla tanışmak için sunduğu bazı özelliklerle arkadaş sayınızı arttırmanız mümkün.

Swarm ile sosyal çevrenizi genişletmenin en temel yolu yer bildirimi yaptığınız mekânda sizinle aynı anda bulunan insanları takip etmenizdir. Örneğin sürekli gittiğiniz bir barda yer bildirimi yaptınız. Yer bildirimi yaptığınız an o mekâna tıkladığınızda sizinle aynı zamanda orada bulunup check-in yapan insanların bir listesi çıkacaktır karşınıza. Orada gördüğünüz ve gözünüzün ısırdığı kişilere arkadaşlık talebi göndererek çevrenizi genişletebilir hatta sonrasında onlarla sohbet edip tanışma imkânı yakalayabilirsiniz. Yine arkadaşlarınızın takip ettiği ve aynı mekânda bulunduğunuz insanları keşfederek onlarla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Bu sayede eskisine nazaran daha sosyal bir insan olabilme imkânı yakalayabilirsiniz.

Swarm çok güçlü bir sosyal ağ ile yeni insanlarla tanışmanın en basit yolu olarak gösteriliyor. Çünkü sürekli gördüğünüz insanlarla yüz yüze tanışmak cazip gelmiyorsa Swarm üzerinden iletişim kurabiliyorsunuz. Böylece arkadaş sayınız artarak hem internet üzerinde hem gerçek yaşamınızda daha sosyal bir insan olabiliyorsunuz. Hatta tanışmak istediğiniz ama bir türlü yapamadığınız biri varsa onun olduğu bir mekâna giderek Swarm üzerinden bir etkileşimde bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>