Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Tango Programı Nasıl İndirilir Yüklenir Kullanılır Görüntülü Konuşma Yapılır - ocuu.net

Tango Programı Nasıl İndirilir Yüklenir Kullanılır Görüntülü Konuşma Yapılır

Tango programı dünyada en çok kullanılan programlar arasında ilk sırayı almayı başardı. Dünyanın en iyi cep telefonundan görüntülü konuşma programı olan tango ile birçok değişik özelliklerinide keşfedebilirsiniz. Bu yazımda sizlere bu değişik özellikleride bir bir anlatacağım umarım işinize yarayan bir yazı olur. Merak ettiğiniz konuları yazımız altında yorum kısmından sorabilirsiniz.

İlk olarak tango programı nasıl indirilir. Aşağıda bulunan liklere tıklayarak tango programı indirebilirsiniz.

TANGO INDIRMEK IÇIN TIKLAYINIZ (iphone app Store)

TANGO INDIRMEK IÇIN TIKLAYINIZ(Android)

Indirdikten sonra akıllı telefonların çoğu programı otomatik olarak telefonunuza yükleyecektir. Bu saatten sonra artık tango programını kullanabilirsiniz.

Şimdi tango programını açabiliriz. Tango programını açar açmaz karşımıza şöyle bi ekran gelecektir.

IMG_1761.PNG

Şimdi ise sizlere tango programından nasıl görüntülü arama yapılır onu anlatacağım programı açtıktan sonra KEŞFEDIN kısmına tıklayın karşımıza şöyle bir ekran çıkacaktır.

IMG_1765.PNG

Buradan kişilerimize tıklıyoruz. Sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkıyor.

IMG_1762.PNG

Bu ekranın sol kısmında çıkan kişilerden video resmi olanlara tıklarsanız sizi görüntülü konuşma yaptırır eğer bulut işareti gibi birşeye tıklarsanız seçtiğiniz kişi ile mesajlaşma yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim tango programının diğer özelliklerine ilk önemli özelliği olan tangodan kız nasıl tavlanın konusuna yani salla telefonu karşına kız gelsin meselesi :)) KEŞFEDIN kısmında bulunan salla kısmını tıklayıp sallamaya başlayınız. Sonra karşımıza birini çıkaracak onunla ister konuşabilir ister mesajlaşabilirsiniz.

IMG_1767.PNG

Şu şekilde karşımıza sallayınca çıkarıyor.

IMG_1767.PNG

Hem konuşabiliyor hemde görüntülü chat yapabiliyorsunuz.

Tangonun diğer bir özelliği olan yakınımda ki kişileri bul öZelliği ile konum paylaşmış olan yakınınızda ki kişileri görüyor ve ister onlarla konuşup mesajlaşabiliyorsunuz. Yakınındaki kişilere basınca ekrana şöyle bir görüntü çıkıyor.

IMG_1768.PNG

Ayrıca popüler olanlarla, dünya çapında olanlara ulaşabilirsiniz. Tango her geçen gün kendi sistemine yeni şeyler eklemeye devam ediyor eğer yeni uygulamalar olursa buraya yazmaya devam edeceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>