Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Tatilciler İçin Yılın İkinci Yarısının Tatil Takvimi - ocuu.net

Tatilciler İçin Yılın İkinci Yarısının Tatil Takvimi

 

tatil-takvimi

Havaların ısınmasıyla beraber tatile çıkacak olan vatandaşlar ülkenin turistik belgelerine akın etmeye başladı. Fakat çalışanlar için bunu yapabilmek pek kolay olmuyor. Çünkü var olan izin takvimini denk getirmeleri gerekiyor. Dolayısıyla memur ve çalışanlar için bayram tatillerinin zamanı ve süresi çok önemli.

Bu yıl Haziran ayı itibariyle milli bayramları geride bırakırken sadece 29 Ekim için 1.5 günlük bir tatil geride kalıyor. Günü birlikçiler için yılın kapanış tatili olabilecek bir zaman dilimi sayılabilir. 12 Haziran’da okullarında tatil olmasıyla herkes için büyük bir tatil fırsatı için resmi tatiller beklenmeye başladı. Tatilini sere serpe yapmak isteyenlerin bekledikleri tatil aralığı Ramazan ve Kurban bayramları. Bu yıl Ramazan bayramı tatili kaç gün soruları şimdiden sık sık sorulmaya başlandı. Gelin birlikte inceleyelim.

2015 yılının ikinci yarısına var olan tatiller Ramazan bayramı tatiliyle başlıyor.  16 Temmuz Perşembe günü Ramazan bayramının arefesi. Dolayısıyla 17 Temmuz Cuma günü bayramın ilk günü ve 19 Temmuz Pazar gününe kadar uzayan bir tatil var. Arefe günü yarım gün tatil olması bir avantaj olarak gözüküyor.

Kurban bayramı tatili kaç gün soruları ise daha 2 aydan fazla bir zaman varken başlamış durumda. 23 Eylül Çarşamba arefe iken yarım gün tatil ilan ediliyor. 24 Eylül Perşembe günü başlayarak 27 Eylül Pazar gününe kadar uzayan tatil haftası oldukça ideal gözüküyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>