Tesettür Butik Açmak İstiyorum Öneriler

Soru: Merhaba bende hem facebook da hem instagramda hemde bulunduğum ilde butik açmakiistiyorum tesettür giyim ayakkabı aksesuar kokue ayakkabı gibi genelde istanbuldanda alim yapiliyor galiba ben hem o alinan yerler neerlerdr bu tur şeyler nerde satılır toptan ucuz nerdedie netten almak istersem başka türk siteler varmi.maliyet nedir bir butik için.ve bu sabanci sitelerden siparişvvermek için sadece kartmi lazim nasil oluyor bir sinir varmi alırken adet için.sorularimin cevabini sabirszlikka bekliyorum

Cevap:merhabalar belirttiğiniz sorulara tek tek cevap vermek istiyorum.

1-Bulunduğunuz ilde butik açacaksanız eğer ürünleri önceden ayarlamanızı öneririm aktif olarak butik açmakla internet üzerinden butik mağazası açmak arasında çok fark vardır. Eğer butik dükkanı açacaksanız belli bir ürün çeşitliliğinizin olması gerekiyor. Fakat bu internet ortamında böyle değildir. Sadece ürün fotoğrafları ile ürünü sayfalarınızda sergilersiniz. alacak kişi size ücreti yatırır size sipariş gelir. Ürünün siparişini verirsiniz. Bu sayede herhangi bir sermaye gerekmez. Ama butik dükkanı için sermaye gerekmetedir.

2-Evet butik sektörü ürün alımlarını genellikle istanbul’dan yapıyor. Tekstil işinin en büyük döndüğü yer merterdir. Merterde istediğiniz ürünü pahalı ve ucuz fiyatlara bulabilirsiniz. Toplu alımlarda çok ucuza ürün bulabilirsiniz. Ayrıca Eminönün de de farklı çeşitli ürünlere ulaşabilirsiniz.

3- Tesettür konusunda size bir kaç tavsiyede bulunmak isterim tesettür markaları ile iletişime geçiniz. Eğer bu firmalar ile anlaşabilirseniz birçok çeşit ürününüz olabilir. Ayrıca artık kapalı bayanlarında modası var onlarda tesettür markalarını takip ediyorlar. Aldığım duyumlara göre markalı tesettür sektöründe kar marjinali çok yüksekmiş.

4-Fakat size önerim son zamanlarda revaçta olan kişiye özel ürün yapmanız. Birçok butik artık kişiye özel olarak ürün üretmektedir. Elinizde bulunan kataloglarla kişiye özel olarak ürün yaptırabilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla kar elde edebilirsiniz.

5-Butik açmak önemli değildir. Binlerce butik var sizin diğerlerinden farklı kılan birşeyler olması gerekir. bunada dikkat etmenizi öneririm teşekkürler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>