Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Turkcell 3 Ay 1 GB Internet Bedava Kampanyası - ocuu.net

Turkcell 3 Ay 1 GB Internet Bedava Kampanyası

Turkcell Kullanıcıları için ücretsiz internet Dağıtmaya devam ediyor. Yeni kampanyası olan 3 ay 1 gb internet bedava ile yine Kullanıcılarını memnun etti. Turkcell’in belirttiği İnterneti Bol 500dk 4GB 1000SMS, İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS, Full, Full Plus, Star Ekstra, ​Gold, Gold Plus, Platinum Prestige, Platin, Platin Ekstraİnternet, Platin EkstraKonuş, Platin Prestij, Platinum, Platinum Plus ve Platinum Mega paketlere 3 ay boyunca 1GB hediye!

3 ay 1 gb internet bedava kampanyasına nasıl üye olurum?

3 Ay 1GB İnternet Hediye Kampanyası’na katılmak için 3AY1GB yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderebilir, Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.
Bireysel faturalı ve Full, Full Plus, Star Ekstra, Gold, Gold Plus, Platinum Prestige, Platin, Platin Ekstraİnternet, Platin EkstraKonuş, Platin Prestij, Platinum, Platinum Plus ve Platinum Mega paketlerde olan müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanabilir.

Kmpanyayı Nasıl Iptal ederim?

IPTAL 3AY1GB yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Kalan internet paketimi nasıl öğrenirim?

KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>