Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Turkcell Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır? - ocuu.net

Turkcell Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

turkcell-fatura-sorgulama-nasil-yapilir

Turkcell firmasını kullanıyorsanız ve faturalarını konusunda problem yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Birçok Turkcell kullanıcısı faturasını nasıl sorgulayacağını bilmiyor ve bu sebeple sorunlar yaşıyor. Bu yazımızda sizlere, Turkcell fatura sorgulaması nasıl yapılır diye merak eden kişilere, yararlı olabilecek bilgiler vereceğiz.

Öncelikle ilk olarak yapabileceğiniz şey Turkcell’in size en yakın bir bayisine gitmek olabilir. Bu işlem dışarı çıkacaksanız ve yakınınızda bir bayi var ise oldukça mantıklı görünmektedir. Hem fatura sorgulama hem de fatura ödeme işlemlerinizi buralardan yapabilirsiniz.

İkinci olarak ise online ortamda bu sorgulamaları yapabilirsiniz. Turkcell’in resmi sitesine girdiğiniz online işlemler diye bir bölüm olduğunu göreceksiniz. Giriş yapabilmek için şifrenizin olması gerekiyor. Bu şifreyi almak için de 2222’ye SFR yazıp göndermeniz gerekiyor. Daha sonra size gelen bu şifre ile online işlemlere giriş yaparak faturanızı sorgulayabilirsiniz. Eğer bunu daha hızlı bir şekilde yapmak isterseniz de telefonunuza Turkcell Hesap uygulamasını indirebilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde görüntüleme ve sorgulama yapabilirsiniz.

Turkcell şifresi almadan bu işlemleri yapmak isterseniz de öncelikle Turkcell’in “Fatura Borç Sorgulama ve Ödeme” sayfasına girmeniz gerekiyor. Daha sonra orada yer alan boşluğa TC Kimlik numaranızı yazıyorsunuz. Alt bölümde ister isminizi isterseniz de GSM numaranızı yazarak devam edebilirsiniz. Son olarak da güvenlik kodunu girmeniz isteniyor.

Turkcell’in resmi sitesi, resmi uygulamaları ya da bayileri dışında bankalardan da bu fatura sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Ancak bunlar dışında başka bir yer kullanmayınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>