Türkcell Hediye 1Gb İnternet Kampanyası

Türkcell hediye 1 GB İnternet kampanyasını açıkladı buna göre en az 1 gb internet paketi alan kullanıcıların hesaplarını 1 gb internet ücretsiz olarak yüklenecektir.

​buna göre türkcell internet sitesinde belirttiğine göre 25 Temmuz – 21 Eylül tarihleri arasında turkcell.com.tr’den 1 GB ve üzeri cepten internet paketi yükleyenler, 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanıyor. Hediye 1 GB internet kazanmak için tek yapmanız gereken, kampanyaya dahil cepten internet paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr’den yüklemek.

Kampanyadan sadece www.turkcell.com.tr, m.turkcell.com.tr veya Turkcell Hesabım Android, iOS ve Windows Phone 8 uygulamaları üzerinden, kampanyaya dahil 1 GB ve üzeri cepten internet paketi alan bireysel Turkcell müşterileri faydalanabilir. Kredi kartıyla alınan paketler de kampanyaya dahildir.
Kampanyaya katılan müşterilerimiz 1 hafta geçerli 1 GB hediye internet paketi kazanırlar.

Kampanyaya katılım sonrası gerçekleşen cepten internet kullanımları hediye 1 GB internet paketinden düşer, eğer hediye 1 GB biterse sonrasında gerçekleşecek kullanımlar standart paket veya tarife üzerinden ücretlendirilir.
Kampanyadan 2 ay içinde en fazla 2 kez, 1 hafta içinde ise en fazla 1 kez faydalanılabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>