Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Turkcell Heryöne 500 dk Kampanyası - ocuu.net

Turkcell Heryöne 500 dk Kampanyası

Turkcell her yöne 500 dk kampanyasını tanıttı. Birçok konuşma paketi ile kullanıcılarını memnun eden turkcell. En yeni güncel paketlerini kampanyaları olarak sunmaya devam ediyor.

Turkcel Her yöne 500 dk sadece 25 tl kampanyasını nasıl yapabilirim diyorsanız.

Her Yöne 500 Dakika Paketi’ni almak için HY500DK yazıp, ücretsiz 2222’ye göndermeniz gerekiyor. Her Yöne 500 Dakika Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Turkcell Cüzdan üzerinden veya anlaşmalı bankaların online işlemlerinden de alabilirsiniz.

Kalan dakika sorgulamak için;
Paketinizden kalan bakiyenizi ve hangi tarihe kadar kullanabileceğinizi *123*595# tuşlayarak, ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Kampanyadan çıkmak için;

Paketinizin her ay yeniden tanımlanmasını istemiyorsanız, iptali için talebinizi IPTAL HY500DK yazıp, 2222’ye iletebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>