Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Ulan İstanbul Bitiyor Mu Yayından Kaldırılacak Mı - ocuu.net

Ulan İstanbul Bitiyor Mu Yayından Kaldırılacak Mı

Ulan İstanbul 2014 Haziran Ayından beri kanald ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kandemir, yaren, karlos ve diğer karakterlerle izleyenlerine yeni bir dizi Serüveni yaşatan ulan İstanbul’un Yönetmenliğini murat onbul’un üstlendiği dizinin, senaristliğini ise Uğraş Güneş yapıyor. Başrollerde ise Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Sevtap Özaltun, Caner Özyurtlu ve Salih Bademci var.

Son zamanlarda diziyle ilgili olarak bir çok tez ortaya atılmaktadır. Dizinin son zamanlarda eski reytingini yakalayamadığı için yayından kaldırılacağı konusunda bazı söylentiler olmaktadır. Peki ulan İstanbul dizisi bitti mi yayından kaldırıldı mı.

Diziyle aynı gün yayınlanan Karadayı ve yetenek sizsiniz Türkiye nedeniyle bu Programların altına Düşen ulan İstanbul dizisi 33. Bölümden sonra yayından kaldırılacağı söyleniyor.

Ayrıca şuanda çekimlerin durduğu ve yakın zamanda ulan İstanbul’un final yapacağı konuşulanlar Arasında. Konu ile ilgili resmi açıklama yapılır yapılmaz sitemizde yer alacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>