Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Üsküdar’da İş Bulma Istihdam Merkezi Hizmete Başladı - ocuu.net

Üsküdar’da İş Bulma Istihdam Merkezi Hizmete Başladı

Bugün emlak vergisini yatırmak için üsküdar belediyesinin sitesine girmiştim ve dikkatimi çok güzel bir yazı çekti. Üsküdar istihdam merkezi açıldı yazıyordu.

Internet sitesinde Belirtildiğine göre :
​Üsküdar’ımıza yepyeni bir hizmet başlatıyoruz. İşarayanlarımıza ve işverenlerimize hizmet edecek bir istihdam merkezini tamamen yenilikçi ve bütüncül bir anlayışla kurduk! Üsküdar istihdam Merkezi (ÜSİM) Üsküdar’ımızda yaşayan işsizlerimizin tümü, layık olduğu iyi bir işe yerleşene kadar daima yanlarında olacak. Hayatlarının bu en zorlu sürecinde onlara aktif destek sağlayacak. Meslek sahibi olmayanlara meslek edinme, hedefledikleri işler için profilinde eksikler olanlara profil geliştirme imkanları sunacağız.

Tabi ki bu kritik süreçte iş arayanlarımıza psikolojik ve sosyal destekler sağlamayı da unutmuyoruz. ÜSİM’in çok önemli bir başka hedefi de sosyal yardım alanlara iş bulmak ve onların kimseye muhtaç olmadan hayata atılmalarına destek olmak.

ÜSİM, gençlerimizin kariyerlerini, bilimsel yöntemler ışığında uzman yardımı alarak bilinçli planlamaları ve etkili yönetebilmelerine de aktif destek sağlayacak. Değerli işverenlerimiz ve STK’larımızdan, gençlerimizin kariyer planlarına faha fazla etki etmelerini istiyoruz.

ÜSİM işverenlerimizin ihtiyaçlarına en uygun adaylara ulaşabilmeleri ve değerlendirme süreçlerine aktif destek sağlamak üzere özel ihtisas sahibi uzmanlar ve altyapı ile donatıldı.
ÜSİM Ekibi, bu çalışmaları yürütürken İŞKUR ve hizmet sağlayıcı iş ortaklarıyla, işverenler ve STK’larla yakın işbirliği içerisinde hareket edecek.

İşverenlerimiz, pazarda kendilerine en yüksek rekabet avantajı sağlayabilecek çalışanlara ulaşabilmek için ÜSİM’i işe alım ekiplerinin bir parçası gibi görmelerini ve ÜSİM’le sürekli yakın işbirliği içerisinde çalışmalarını bekliyoruz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>