Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Vodafone Sınırsız İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır - ocuu.net

Vodafone Sınırsız İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır

Soru:Vodafone kullanıcısıyım birçok mesaj kullanıyorum. 1000 SMS bana yetmiyor vodafone de Sınırsız internet var mıdır nasıl yapabilirim?

Cevap: Vodafone de Sınırsız SMS kampanyası vardır. Bu kampanya freezoneler için geçerlidir. FreeZone Faturasıza gelen 18 yaş altı gençler, 6 ay boyunca Vodafonelularla SINIRSIZ mesajlaşabiliyorlar.

Tek yapılması gereken Vodafone’da faturasız bir tarifeye numaralarını taşıdıktan veya faturasız yeni bir hat aldıktan sonraki ilk 30 gün içerisinde bir kereye mahsus GENCSMS yazıp 2222’ye göndermek. Sonraki ilk 6 ay boyunca her 20TL yüklediklerinde hatlarına otomatik olarak sınırsız SMS yükleniyor olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>