Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır İptal Edilir - ocuu.net

Vodafone Yükle Harca Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır İptal Edilir

Vodafone yeni kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. En yeni kampanyalarından birisi olan yükle harca kazan kampanyasını televizyonda gördüm. Ve sizlerle paylaşmak istedim. 1-28 Şubat arasında yükledikçe harcadıkça kazanıyorsunuz. Size özel yükleme veya harcama tekliferinizi, ya da her ikisini birden gerçekleştirmeniz durumunda teklifinizin 10 KATI HER YÖNE DAKİKA kazanırsınız!

Vodafone de Yükle Harca Kazan Kampanyasına katılmak için KAZAN yazıp 4455’e ÜCRETSİZ yollayın gönderin kampanyaya katılın.

Aboneler, kazandıkları hediyelerden kalan miktarı OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek sorgulayabileceklerdir.

Aboneler tekliflerini kampanya süresince KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek veya 4455 IVR’ı arayarak öğrenebileceklerdir. Aboneler yükleme tekliflerini, kampanya süresince YUKLE yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir. Aboneler harcama tekliflerini, kampanya süresince HARCA yazıp 4455’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebileceklerdir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>