Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
WeChat Uygulamasının İlginç Tanışma Özellikleri - ocuu.net

WeChat Uygulamasının İlginç Tanışma Özellikleri

whechat-tanisma-ozellikleri
Bildiğiniz gibi WeChat uygulaması Android üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan bedava haberleşme ve tanışma aracı. Arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşmak ve konuşmak için kullanabileceğiniz uygulama aynı zamanda yeni insanlarla tanışmak içinde ilginç detaylar sunuyor size. Klasik tanışma programlarından farklı olarak rastgele insanlarla tanışmanızı olanak sağlarken dünyanın diğer ucundan insanları dahi önünüze çıkartabiliyor.

Bu bağlamda WeChat uygulamasının ilk ilginç özelliği ‘Salla’ seçeneği. Telefonunuzu alıp sağa sola sallıyorsunuz ve hareket sensörleri sayesinde uygulamayı kullanmış oluyorsunuz. Yaklaşık 10 saniye içinde sizinle aynı anda telefonunu bu özellikle sallayan kişi karşınıza geliyor. Bu bazen aynı ülkeden bazense dünyanın diğer ucundan olabiliyor. Selam vererek konuşmaya başlıyorsunuz.

Diğer ilginç özellik ‘Şişedeki mesaj’. Şişedeki mesaj özelliği sayesinde bir şişenin içine mesaj yazarak denize atabiliyorsunuz. Şişedeki mesaj özelliğini kullanan ve şişe arayan kişiler sizin mesajınızı görüp cevap verebiliyor. Aynı şekilde sadece şişe arayarak insanlarla tanışabilmeniz mümkün. WeChat bu tarz rastgele tanışma fonksiyonlarıyla alanında tek diyebiliriz.

WeChat ilginç tanışma şekillerini standart dizinlerle de destekliyor. Örneğin ‘Yakındaki kişiler’ uygulamasıyla 10km içerisinde yer alan WeChat kullanıcılarını listeliyor. Bu kişileri sadece erkekler ya da bayanlar olarak filtreleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda liste üzerinden mesaj göndererek kişileri WeChat üzerinden ekliyorsunuz. Kabul edildiğiniz takdirde aynı civardan arkadaş edinmeniz mümkün oluyor. WeChat Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>