Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Whatsapp Kişi Engelleme Nasıl Yapılır - ocuu.net

Whatsapp Kişi Engelleme Nasıl Yapılır

Whatsapp her geçen güm hayatımıza daha fazla girmeye devam ediyor. Hızlı ve ücretsiz mesajlaşma servisi olan Whatsapp en son yaptığı Güncelleme ile artık kullanıcılarına konuşma imkanı da tanıyor. Bu özelliği ile artık sevdiklerinizle ücretsiz olarak konuşabiliyorsunuz.

Whatsapp mesajlaşma ile ilgili En büyük sorunlardan bir tanesi istemediğiniz kişilerden gelen mesajlardır. Özellikle istemediğiniz mesajların size gelmesi hayli canınızı sıkabilir.

Rahatsız olacağınız bu durumdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Whatsapp ta kişi engelleme yaparak size gelebilecek mesajlara engel olabilirsiniz.

Kişileri engellemek için

  1. WhatsApp’ın ana sayfasından Seçenekler > Ayarlar > Genel > Gizlilik >Engellenmiş‘i açın.
  2. + işaretine veya Seçenekler > Kişi ekle‘ye basın. Engellemek istediğiniz kişiyi seçin.
  3. Geri (veya ok işareti)’ne basın ve değişiklikleri kaydetmek için Evet‘i seçin.

Telefonunuzda kayıtlı olmayan numaraları engellemek için

  1. Bilinmeyen numarayla olan sohbeti açın.
  2. Seçenekler > Engelle‘yi seçin.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>