Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Whatsdog Uygulaması Whatsapp Çevrimiçi Görme Programı  - ocuu.net

Whatsdog Uygulaması Whatsapp Çevrimiçi Görme Programı 

Her geçen gün hayatımıza teknolojik ürünler daha fazla girmeye devam ediyor. Özellikle AKILLI telefonlar insanların hayatını değiştirdi diyebiliriz. Artık her yerde ve her an elimizden düşmeyen vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz AKILLI telefonlarda ücretsiz olarak bir çok programla sevdiklerimizle iletişim kurabiliyoruz. 

Bununla ilgili olarak ise en fazla dünya da kullanılan mesajlaşma ve konuşma Uygulaması olan Whatsapp ile iletişimi sağlıyoruz. Artık Whatsapp o kadar hayatımıza girdi ki bir çok şirket grup kurarak yazışmalarını dahi buradan yapabiliyor. 

Whatsapp bir çok yeni özelliği ile Kullanıcılarıın karşısına çıkmaya devam ediyor. Özellikle mavi tık  güncellemesinde sonra bir çok Kullanıcı Tarafından Eleştirilere maruz kalmıştı. 

Mavi tık güncellemelesi ile karşıda ki kişinin gönderdiğiniz mesaja bakıp bakmadığını görebiliyorsunuz. Bu sayede Mesajı gören kişinin gördüğü halde size neden mesaj yazmadığını düşünüp durabilirsiniz. Bu konu ile ilgili olarak bir çok uygulama ile bu sorunu çözebiliyorsunuz.

En son olarak yeni uygulamalardan birisi olan whatsdog uygulamak tanıtıldı. Bu uygulama ile artık  takip edilen kişilerin ne kadar çevrim içi kaldığını yada o an online yada offline olup olmadığını karşı tarafa gösterecek.

  

INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Şuan da sadece Android hizmet veren uygulama yakın zamanda iOS içinde Güncelleme yapacağı biliniyor.

  


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>