Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Yeni Doğum Yapmış Bayana Anneye Ne Hediye Alınır-Eş Tavsiyesi - ocuu.net

Yeni Doğum Yapmış Bayana Anneye Ne Hediye Alınır-Eş Tavsiyesi

Bugün ki yazımda sizlere hediye arayışımı sizlerle paylaşacağım. Eşim yeni doğum yapmıştı. Aradan 3-4 geçmişti ve kendi doğum günü gelmiş çatmıştı ne alacağım diye 2-3 gün düşünmeye başladım. Aklımda yeni doğum yapmış yada 3-4 ay önce doğum yapmış bayana ne hediye alınır diye düşünüp duruyordum. Aldığım hediye hem eşimi mutlu etmeliydi. Hemde doğumdan sonra bozulan psikolojisini yerine getirmeliydi.

İki gün sonunda aklıma bir kaç fikir geldi. Bunları şimdi sizlerle paylaşıyorum.

  • İlk önce eşimin doğumdan sonra sürekli aklına taktığı kiloları vardı. Bundan dolayı sürekli beni beğenmiyorsun deyip duruyordu. Kendini seksi hissedecek bir hediye almak zorundaydım. İlk hediyem aklımda canlandı ve Fantezi gecelik aldım.

 

  • İkinci hediyem ise kendini güzel hissettirecek bir şey olmalıydı. Aynaya baktığında sürekli benim güzelliğim gitti deyip kendini paralayıp duruyordu. Bunun için çözümüm ise Bir Ayna ve Bir Tarak almak oldu. Kendisine hediyeyi verirken de Dünyanın En Güzel Kadını kendine baksın ve O Güzel Saçlarını tarasın dedim. Gözlerindeki Mutluluğu görmeniz lazımdı.

 

  • Üçüncü hediyem ise bir kutu içerisine çikolatalar doldurmak oldu. En yakın pastaneye giderek aldığım kutuyu çikolata ile doldurdum. Hediyeyi verirken ise Dünyanın En Şeker ve Tatlı Annesine ve Eşine diyerek kendisine uzattım gerçekten mutluluğu görmeniz lazımdı.

Peki üç hediyeyi nasıl sundum derseniz. Marketler zincirine giderek 3 ayrı kutu aldım. Her kutu içerisine hediyeleri yerleştirdim. Her kutu üzerine ufak notlar yazarak en güzel kadına, en tatlı eşe ve anneye diye sözler yapıştırdım. Eşim mutluluktan havalara uçtu.

Eğer sizinde eşiniz yeni doğum yaptıysa ve ne hediye almak istiyorum diye düşünüyorsanız bu hediyeler tam size göre umarım yazımı beğenmiş sinizdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>