Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Yeni Matrix Filmi mi Geliyor? - ocuu.net

Yeni Matrix Filmi mi Geliyor?

1999 Yılında vizyona girerek, sinema dünyasını baştan aşağı değiştiren, adeta bir devrim yapan “The Matrix” filminin devam serisi mi çekilecek?

5194d4b4ec9d512305Hikayesi, kurgusu, felsefesi, müzikleri ve aksiyon sahneleri ile izleyiciyi büyüleyen, sinema dünyasına yeni bir soluk getiren The Matrix filmini unutmak mümkün değil. Her ne kadar üzerinden seneler geçse de bir çok izleyici orjinal üçleminin dışında yeni bir seri bekliyordu.

The Holywood Reporter’ın haberine göre yeni bir Matrix serisine hazırlıklar başladı. Orjinal üçlemede yer alan, başrolünde Keanu Reeves ve yine aynı üçlemenin senaryo ve yapımcılığını üstlenen Wachowski kardeşlerin yeni seride yer alıp alamayacağı ise şu an için belirsiz. Ancak Warner Bros, söylentilere göre Wachowski’lerin bu proje de yer alması için büyük bir çaba sarf ediyormuş.

Filmin şu an için net bir vizyon tarihi olmamakla birlikte başrolünde Creed filminden tanıdığımız Michael B.Jordan ve yönetmen koltuğunda ise Zak Penn olacağı muhtemel gözüküyor.

 

Yeni Matrix Filmi mi Geliyor? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tolga dedi ki:

    Umarım ilk seri kadar güzel olur. Eğer yapım kısmında Wachowskiler olursa tadından yenmez.

Sayfa başına git
} ?>