Yeni Peugeot 308 Fiyatı Özellikleri Resimleri


Bu yazımda sizlere yeni peugeot 308 tanıtacağım, yeni görünümü ile mükemmel bir sağlam yapısı ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor.

Şehir içi ve şehirdışında başarı sağlayan yeni peugeot 308 bütün yollar için tasarlanmış bu aracın yapısı ve muhteşem esnekliği aerodinamizm, kompaktlık ve hacim arasında kusursuz bir denge sağlıyor.

Önde, krom çerçeveli büyük bir orta panjur yenilenen otomobilin karakteristik ön yüzünün kilit noktasını oluşturuyor. Tamamen LED farlar üst donanım seviyelerinde standart olarak yer alırkeni güçlü bir ışık imzasıyla aracı farklılaştırıyorlar. Alt bölümde, geniş hava girişi etrafında, C şeklinde kromajlı bir yuva içine yerleştirilmiş sis farlarıyla ve sinyal lambalarıyla çevrili olarak, dışarı doğru açılıyor. Böylece otomobil güçlü ve sağlam bir görünüme kavuşuyor.

Çakıl taşı şeklinde düz dış dikiz aynası LED’li bir sinyal lambası içerirken, dinamik tasarıma katkı sağlıyor. Üst donanım düzeylerinde mevcut olan tamamen krom çerçevesi otomobilde prestij duygusunu ön plana çıkartıyor. premium dünyasında konumlandırıyor. Tekerlek üzerine merkezlenmiş olan üçgen şekildeki arka kelebek camı Yeni Peugeot 308’in sağlam karakterini vurguluyor.

Arka bagaj kapısı SR1 konseptinden izler taşırken, alçak yükleme eşiği bagaj kullanımını pratik hale getiriyor.

Stop lambalarında da yine LED teknolojisi kendisini gösteriyor. 48 LED lambanın biraraya gelmesiyle oluşan görüntü, bildiğimiz anlamda nokta nokta şeklinden çok uzak adeta bir ışık yolu görünümüne sahip. LED’li lambaların çizdiği tema ile 3 aslan pençesi imzasını burada da görüyoruz. Bütün donanım seviyelerinde mevcut olan bu LED’li arka lambalar C segmentinde bir ilk oluşturuyorlar.

Peugeot 308’in yapısı, zekice tasarlanmış çok sayıda eşya saklama alanlarıyla muhteşem bir genişlik hissi yaratıyor: Klimaya bağlanan 10 litreyi aşkın hacimli torpido gözü ve WIP USB soketini* barındıran orta dirseklik.

20140203-114221.jpg

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
bodrum escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi