Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
YENİ TOYOTA COROLLA - ocuu.net

YENİ TOYOTA COROLLA

Dünyanın 1 numaralı otomobil üreticisi Toyota bu senenin 2. yarısındada çok iddalı. Üretiminin 50. yılını kutlayan Toyota Corolla yenilendi. Bu senenin son haftasında bu yeni model otomobil Türkiye yollarında olacak. Dünyada son zamanların en çok tercih edilen markası Toyota Corolla  daha premimum ve daha prestijli bir görünüme kavuşacak. Haziran ayının son haftası itibariyle yollarda olacak olan Corolla yine kendinden çok bahsettirecek.

Toyota Corolla 150 ülkede 44 milyondan fazla satış yaparak toplam Toyota satışlarının % 20 sini oluşturuyor. Güçlü tasarım ve üstün kaliteyide ön plana taşıyan marka Toyota nın UNDER PRİORİTY ve KEEN LOOK tasarım dilini kullanarak yeni bir ön yüze kavuştu.

Bende bir Toyota Corolla hayranı olarak yeni Corolla’yı merakla bekliyorum. Edindiğim bazı 2017 TOYOTA COROLLA görsellerini sizlerle paylaşmak istedim.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>